استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
تاكيد استاندار لرستان بر بسيج نيروها و امكانات استان براي كمك به زلزله زدگان كرمانشاه 1396/08/23
تاكيد استاندار لرستان بر بسيج نيروها و امكانات استان براي كمك به زلزله زدگان كرمانشاه
استاندار لرستان بر بسيج و آمادگي نيروها و امكانات استان به منظور كمك رساني به هموطنان زلزله زده كرمانشاه تاكيد كرد .

 سيد موسي خادمي استاندار لرستان ضمن تسليت درگذشت جمعي از هموطنانمان در زلزله كرمانشاه،اعلام كرد: پس از زلزله در استان كرمانشاه، بلافاصله نيروها و امكانات استان لرستان براي كمك به هموطنانمان بسيج شده و در اين راستا تجهيزات و امكانات و نيروهاي امدادي بسرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود:بر اين اساس استانداري لرستان سريعا نيروهاي امدادي را براي كمك به حادثه‌ديدگان كرمانشاه به خط كرد و يك فروند بالگرد اورژانس به همراه تكنسين ها به محل اعزام شدد.
استاندار لرستان به تشريح اقدامات صورت گرفته در راستاي كمك به زلزله زدگان پرداخت و گفت:در اين راستا دو دستگاه اتوبوس آمبولانسي،8 دستگاه آمبولانس سبك،يك هزار و 70 دستگاه چادر گروهي و 2 هزار و 700 چادر تك نفره به استان كرمانشاه اعزام و ارسال شد.
وي ادامه داد:همچنين به منظور تعمير خطوط برق آسيب ديده در منطقه زلزله زده، 12 اكيپ كامل تعمير و مرمت خطوط انتقال برق توسط شركت توزيع برق لرستان اعزام شد و همچنين 6 دستگاه تانكر حمل آب شرب 12 هزار ليتري نيز توسط شركت آبفاي استان لرستان به كرمانشاه اعزام شد.
استاندار لرستان از اعزام اكيپ هاي امدادي و تجسسي و سگ هاي زنده ياب به محل حادثه خبر داد و عنوان كرد:با توجه به مشكلات موجود در تامين آب شرب در منطقه حادثه 7 هزار و 600 بطري آب 1.5 ليتري و 5 هزار و 800 بطري 2 ليتري توسط شركت آبفا لرستان به كرمانشاه ارسال شده است.
وي همچنين از اعزام دو تيم كامل پزشكي شامل متخصص جراحي،پزشك عمومي،پرستا و تكنيسين فوريت هاي پزشكي خبر داد و تصريح كرد:تيم كامل تشخيص هويت اجساد نيز به همراه كليه لوازم و تجهيزات كامل توسط پزشكي قانوني لرستان به كرمانشاه اعزام شده است تا در تعيين هويت اجساد به حادثه ديدگان كمك كند.
وي اظهار داشت:تا اين لحظه 105 نفر در حوزه خدمات پزشكي،132 نفر خدمات پرستاري،35 نفر خدمات مامائي و 30 نفر براي ارائه خدمات حمايت رواني به كرمانشاه اعزام شده‌اند.
خادمي به ارسال 3 هزار بطري آب معدني توسط خير خرم‌آبادي به كرمانشاه اشاره و بيان كرد:يك كاميون مواد غذايي سرد شامل كنسرو،خرما،روغن نباتي،چاي و برنج نيز از طريق هلال احمر لرستان به كرمانشاه ارسال شده است.
استاندار لرستان در پايان خاطرنشان كرد:لرستان به عنوان معين استان كرمانشاه در بحث مديريت بحران محسوب مي‌شود و لذا به منظور كمك به زلزله‌زدگان در اين استان از هيچ كمكي دريغ نخواهيم كرد و از تمام ابزار و امكانات موجود استفاده مي كنيم.

4 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه