استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
استاندار لرستان: نيروي انتظامي مشت كوبنده نظام است 1396/07/15
استاندار لرستان: نيروي انتظامي مشت كوبنده نظام است
استاندار لرستان گفت: نيروي انتظامي قدرت قاطع و كوبنده نظام در برابر كساني است كه قصد ايجاد ناامني در جامعه را دارند.

 دكتر موسي خادمي در مراسم صبحگاه نيروي انتظامي با گرامي‌داشت هفته نيروي انتظامي بيان داشت: وظايف نيروي انتظامي سنگين، گسترده و مهم است.

وي ادامه داد: از موضوع حفظ نظم و امنيت به عنوان وظيفه اصلي و ذاتي آن تا برخي خدمات همچون ضابط قوه قضاييه و خدمات امدادي باعث شده اتصال اين نيرو با عامه مردم گسترش پيدا كند و به صورت متمايزي با ساير نيروهاي نظامي وجود آنان در ميان مردم تاثيربخش و تعيين كننده باشد.

خادمي اظهار داشت: امروز امنيت به عنوان مهمترين وظيفه دولت‌ها بخش عمده آن خصوصا امنيت داخلي بر عهده نيروي انتظامي است. حوزه امنيت مهم بوده و از نعمت‌هاي هر جامعه محسوب مي‌شود.

استاندار لرستان با بيان اينكه ارزش امنيت از زبان خداوند متعال به عنوان عبادت ياد شده است، اضافه كرد: انسان آفريده شده تا خداوند و نعمت‌هاي او را عبادت كند و كساني عبادت مي‌كنند كه از امنيت اقتصادي برخوردار بوده و از فقر فاصله دارند.

وي جامعه‌اي كه عاري از ترس و تهديد بوده و در آن امنيت برقرار باشد را يك جامعه امن و با آرامش دانست و گفت: نقش نيروي انتظامي در امنيت اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و امنيت بيروني بسيار مهم بوده و رسيدن به امنيت اقتصادي با نقش‌آفريني نيروي انتظامي فراهم مي‌شود.

استاندار لرستان فلسفه وجود نيروي انتظامي را برقراري امنيت عنوان كرد و افزود: خوشبختانه اين مقوله در استان با تلاش‌ و رشادت‌هاي نيروي انتظامي برقرار شده است.

وي تصريح كرد: دعوت ما از سرمايه‌گذاران و گردشگران براي ورود به استان به دليل وجود امنيتي است كه نيروي انتظامي و ديگر نيروهاي نظامي و امنيتي كشور به ما و مردم هديه داده‌اند.

خادمي اولين حلقه اتصال مردم با مجموعه حاكميتي نظام را نيروي انتظامي عنوان كرد و در ادامه اظهار داشت: نيروي انتظامي مشت نظام، قدرت قاطع و كوبنده آن در برابر كساني است كه قصد ايجاد ناامني و برهم زدن نظم در جامعه را دارند و از سويي ديگر به علت بيشترين ارتباط با مردم، آغوش گرمي براي امنيت و آسايش آنان هستند.

وي با اشاره به تجهيزات و امكانات نيروي انتظامي گفت: متاسفانه تجهيزات ساختماني و رفاهيات آنان در مقايسه با ديگر استان‌هاي مشابه در سطح پايين‌تري است كه بايد تلاش كرد آنها را در جهت ايجاد امنيت، رفاه و آسايش مردم ارتقا داد.
3 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه