استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
استاندار لرستان: پيشرفت و توسعه در جامعه، نيازمند تغيير در روحيه افراد است 1396/04/25
استاندار لرستان: پيشرفت و توسعه در جامعه، نيازمند تغيير در روحيه افراد است
مهندس بازوند استاندار لرستان گفت: پيشرفت در تمام امور ، نيازمند تغيير در روحيه و رويه تك تك افراد جامعه است.

بازوند استاندار لرستان در نشست مديران روابط عمومي دستگاههاي اجرايي و بانك هاي استان، با اشاره به لزوم افزايش فرهنگ كار در جامعه ادامه داد: بدون عنصر تلاش و پشتكار و افزايش فرهنگ كار نمي توان منتظر پيشرفت و توسعه بود.

بازوند گفت: مزين شدن امسال به نام اقتصاد مقاومتي ،توليد و اشتغال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي، همواره تداعي اين امر است كه تك تك افراد، مسائل اقتصادي و خير و صلاح جامعه را مد نظر قرار دهند .

وي با اشاره به اينكه در زمنيه پرداختن به محتواي شعار سال،  اجماع قابل قبولي صورت گرفته است ادامه داد: اقتصاد مقاومتي در استان تنها راه زدودن نگراني هاي اقتصادي در استان است.

بازوند با اشاره به نقش روابط عمومي و رسانه در جامعه و در بين مردم گفت: نظام اطلاع رساني و روابط عمومي استان ، بهترين ابزار براي جلب اعتماد سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري و به وجود آوردن تعادل بين توليد و اشتغال مي باشد.

استاندار لرستان با اشاره به نقش سرمايه گذار در جامعه افزود: لازمه توليد ثروت ، سرمايه گذاري همراه با برنامه ريزي است كه با نهادينه شدن فرهنگ توليد و اشتغال ، عنصر سرمايه گذاري نيز قوت و قدرتي مضاعف خواهد گرفت .

بازوند ضمن اشاره به لزوم به وجود آوردن بستر مناسب جهت حضور فعال بخش خصوصي توسط روابط عمومي ها، ادامه داد: فضاي استان را منفي جلوه دادن يعني فضاي پيشرفت و توسعه استان را منفي نمايان كردن.

وي ادامه داد: روابط عمومي ها ضمن اينكه وظيفه نشر و گسترش واقعيت ها و همچنين شفاف سازي را در هر دستگاهي دارند بايد فضا و جو حاكم را نيز به سوي آرامش هدايت كنند چرا كه سياه نمايي مطلق با خبرهاي منفي، نا اميدي مردم را به دنبال دارد و اين با منويات دين و تاكيدات رهبر معظم انقلاب منافات دارد.

بازوند خاطر نشان كرد: جلوه دادن فضاي ناامن در جامعه ، اميد را كه پايه و عنصر اصلي پيشرفت است به نااميدي تبديل مي كند.

استاندار لرستان با اشاره به وجود ثروت هاي خدادادي در استان لرستان همچنين تاثير به وجود آوردن جو مثبت در جامعه گفت: در استان دو هزار و چهار صد كيلومتر رودخانه و آبراه وجود دارد كه تبليغ اطلاع رساني و بعد از آن سرمايه گذاري ، باعث ايجاد 35 هزار شغل در استان خواهد شد.

وي در پايان ضمن قدرداني از زحمات تمامي تلاشگران در عرصه روابط عمومي و اطلاع رساني ، در خصوص رفع مشكلات كاري آنها،  قول مساعد دادند.

1 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه