استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
استاندار: تلخ ترين حادثه ورزشي لرستان سقوط تيم خيبر به دسته پايين تر بود 1396/04/4
استاندار: تلخ ترين حادثه ورزشي لرستان سقوط تيم خيبر به دسته پايين تر بود
استاندار لرستان با اشاره به سقوط تيم خيبر به خرم آباد به ليگ دسته دوم كشور گفت: اين حادثه تلخ ترين حادثه ورزشي لرستان بود.

هوشنگ بازوند در آيين تجليل از وحيد اميري و عليرضا بيرانوند ورزشكاران لرستاني تيم ملي فوتبال در سالن جلسات استانداري لرستان افزود: به رغم اينكه تلاش زيادي براي ابقاي خيبر لرستان در ليگ دسته يك انجام شد ولي متاسفانه اين تيم به ليگ پايين تر سقوط كرد.
وي ورزشكاران لرستاني را جزو ثروت هاي استان دانست و گفت: اميري و بيرانوند باعث افتخار ايران و لرستان شده اند و تجليل از آنها تجليل از سرمايه هاي استان است.
استاندار لرستان از ورزشكاران لرستاني خواست نماد اخلاق در كشور باشند و افزود: لرستان سرشار از سرمايه است كه ورزشكاران نيز جزو اين سرمايه هاي ارزشمند هستند.
وي برگزاري آيين تجليل از وحيد اميري و عليرضا بيرانوند را سرآغازي براي تجليل از ساير افتخارآفرينان لرستان دانست و اظهار كرد: رضا بيرانوند وزنه بردار بروجردي نيز اخيرا در مسابقات جهاني مدال طلا را كسب كرده است كه جاي قدرداني دارد.
بازوند افزود: قهرمانان واقعي كشور شهدا و جانبازان هستند لذا اميدواريم ورزشكاران لرستاني همواره نماد اخلاق در جامعه باشند.

**معرفي وحيد اميري و عليرضا بيرانوند به عنوان سفيران محيط زيست لرستان
استاندار لرستان در اين آيين محيط زيست را يكي از دغدغه هاي مهم جامعه دانست و گفت: بايد در اين زمينه آگاه سازي و فرهنگ سازي شود تا بتوان بسياري از مشكلات محيط زيستي را برطرف كرد.
بازوند افزود: طي مكاتبه با مركز قرار شد كه وحيد اميري و عليرضا بيرانوند 2 ورزشكار لرستاني به عنوان سفيران محيط زيست در لرستان معرفي و پس از آن طي آييني از سوي معصومه ابتكار رئيس سازمان محيط زيست كشور به عنوان سفيران محيط زيست بين المللي معرفي شوند.

56 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه