استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ آذر
معاون استانداري اعلام كرد: سرمايه‌گذاري 3750 ميليارد توماني براي ايجاد اشتغال در لرستان 1395/12/15
معاون استانداري اعلام كرد: سرمايه‌گذاري 3750 ميليارد توماني براي ايجاد اشتغال در لرستان
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان گفت: 3750 ميليارد تومان تسهيلات براي ايجاد اشتغال در استان سرمايه‌گذاري شده است .

مهندس مهرداد غضنفري در حاشيه دومين همايش تقدير از واحدهاي برتر رعايت حقوق مصرف كنندگان استان با بيان اينكه مبنا حركت ما در كشور شعار اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل است، اظهار كرد: مفتخريم لرستان از ابتداي دولت تدبير و اميد در ميدان اقدام و در مسير عمل به برنامه‌هاي اقتصاد مقاومتي حركت را آغاز كرده است .

وي با اشاره به اينكه سند اقتصاد مقاومتي لرستان با برنامه‌هاي كوتاه و بلند مدت تعريف شده است، ادامه داد: ظرفيت‌هاي طبيعي و انساني لرستان پايه‌گذار و عامل اصلي انتخاب استان به عنوان يكي از 3 استان پايلوت اقتصاد مقاومتي كشور بود .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان با اشاره به اينكه براي پيشرفت لرستان سالانه بايد بالغ بر 5 هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذاري انجام شود، عنوان كرد: تاكنون 140 ظرفيت راكد استان كه از مدار خارج شده بود وارد مدار توليد شده كه نمونه بارز اين واحدها كشت و صنعت لرستان، كارخانه فولاد ازنا و آب معدني گهر هستند .

غضنفري تصريح كرد: امسال از 3700 ميليارد تومان اعتباري كه براي سند اشتغال استان پيش‌بيني شده بود تاكنون 3750 ميليارد تومان تسهيلات براي ايجاد اشتغال در استان سرمايه‌گذاري شده است .

وي با اشاره به اينكه در پايان دولت دهم 113 هزار بيكار رسمي در لرستان تحويل دولت يازدهم شد، يادآورشد: امسال بالغ بر 22 هزار شغل در مسير سرمايه‌گذاري در سند اشتغال با رويكرد درست موجود ايجاد شده كه كار بزرگي است .

غضنفري با بيان اينكه در شرايط بعد از برجام به بازار بين‌المللي متصل شده‌ايم، افزود: توليدكنندگان بايد براي افزايش بهره‌وري و همچنين رقابت محصولش در دنياي خارج كيفيت را بالا ببرد .

وي با تاكيد بر اينكه توليدكنندگان در توليد محصول بايد خلاقيت و نوآوري داشته باشند، تصريح كرد: بايد خدمات پس از فروش پاسخگوي نياز مصرف كننده باشد و همچنين توليدكنندگان براي استفاده از بازار داخل قيمتي را بر روي كالاي باكيفيت قرار دهند كه در بازار كشش داشته باشد.


51 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal