استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ آذر
استاندار لرستان: 40 هكتار به محدوده شهر سراب دوره اضافه مي شود 1395/12/07
استاندار لرستان: 40 هكتار به محدوده شهر سراب دوره اضافه مي شود
استاندار لرستان گفت: 40 هكتار زمين با هدف توسعه شهر سراب دوره به محدوده اين شهر اضافه مي شود. هوشنگ بازوند در حاشيه نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه لرستان در فرمانداري شهرستان دوره چگني افزود: با اضافه شدن اين زمين ها به شهر سراب دوره يك پارك در اين محدوده احداث مي شود.
وي با بيان اينكه اعتبار مورد نياز براي اين طرح تخصيص خواهد يافت، گفت: شركت مرغ ماهان نيز قرار است 300 ميليارد ريال در شهرستان دوره سرمايه گذاري كند كه قرار شد تا 15 ارديبهشت ماه اين طرح به بهره برداري برسد.
استاندار لرستان افزود: با پيگيري هاي انجام شده قرار است فاز دوم اين شركت نيز در شهرستان دوره چگني انجام شود و از خروج اين فاز از استان جلوگيري شود البته اين كار نيازمند موافقت بنياد شهيد است.
وي گفت: برنامه زمانبندي طرح هاي نيمه تمام كه بيش از 16 سال از كلنگ زني آنها گذشته مانند ايستگاه پمپاژ ميش آخور ظرف يك هفته بايد انجام شود.
بازوند در خصوص مشكلات برخي از مردم شهرستان دوره چگني با منابع طبيعي اظهار كرد: قرار شد كميته اي با مسئوليت معاون اقتصادي استانداري تشكيل شود تا بتواند در اين خصوص حكميت كند.
وي با اشاره به طرح راه سازي بين دوره و ويسيان افزود: اين طرح حدود هشت كيلومتر است و دو شهر دوره و ويسيان را به هم متصل مي كند و اميدواريم در سال آينده آسفالت شود.
نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه لرستان 18 مصوبه در راستاي طرح هاي عمراني و فرهنگي داشت.
شهرستان دوره چگني حدود 45 هزار نفر است.

38 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal